Serwis komputerowy

Masz problemy z komputerem stacjonarnym, laptopem, a może drukarką? Sprzęt „odmawia” posłuszeństwa? A może po prostu chcesz zmodernizować i unowocześnić swój komputer?

Jeżeli na powyższe pytania odpowiedziałeś twierdząco, to może znaczyć, że potrzebujesz profesjonalnej pomocy zespołu specjalistów. Zwróć się do nas, a nasza ekipa znawców sprzętu chętnie odpowie na każde pytanie oraz sprawnie rozwiąże różnorodne problemy. Komputery oraz nowości technologiczne to nasza pasja, dlatego ciągle wzbogacamy naszą wiedzę na ten temat. Firma Nsystems prowadzi profesjonalny serwis IT, który świadczy swoje usługi zarówno w domu klienta, jak i w biurze. Działamy głównie na terenie Krakowa i okolic. Świadczymy usługi z zakresu kompleksowej diagnostyki, odzyskujemy dane, zabezpieczamy komputery oraz wiele innych.

Zapraszamy również do skorzystania z przygotowanych przez nas PAKIETÓW. Każdy Pakiet można dowolnie konfigurować. Sami możecie zdecydować, co jest najbardziej potrzebne. Istnieje możliwość przygotowania całkiem nowego pakietu indywidualnego na podstawie Państwa wytycznych. Godziny z Pakietów są rozliczane według rzeczywistego zużycia za każde 15 minut rozpoczętej pracy.

PAKIET BASIC – podstawowy zakres usług serwisowych do wykorzystania na miejscu u klienta lub w formie telefonicznego lub zdalnego helpdesku. Pakiet obejmuje 5 h pracy specjalisty. CENA: 500 zł (netto)

PAKIET COMFORT – polecamy głównie małym firmom. Podobny do Pakietu Basic, lecz dwa razy większy. Pakiet obejmuje 10h pracy specjalisty. CENA: 850 zł (netto)

PAKIET VIP – Obejmuje  20 h pracy specjalisty.CENA: 1500 zł (netto)

Zapraszamy do współpracy!

Z nami zaoszczędzisz czas i pieniądze!